• HBV Falcons U16 2

  • Programma

    Geen informatie

  • Trainingstijden

    U16 - 2 wedstrijdteam

    • Woensdag 19:00 - 20:30

    U16 recreanten trainen mee met het wedstrijdteam

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Aquila M16-111100170741329420
    2Green Lions M16-111100195141853320
    3BV Groningen M16-41190277044132918
    4Bedum Blues M16-1119026495767318
    5BV Leeuwarden M16-21170457642015614
    6BV Oaters Joure M16-1116055725492312
    7Celeritas-Donar M16-411506587612-2510
    8BV Millwings M16-111407480637-1578
    9HBV Falcons M16-211308374685-3116
    10H.S.V. Basketball M16-211209369605-2364
    11BV Leeuwarden V16-2111010320649-3290
    12Assist M16-2110011439789-3500
  • Stats

    HBV Falcons M16-2

    Mannen U16 Afdeling 1e Helft Competitie

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd